Z miłości do aut z duszą i wyjątkowych chwil

Wiemy, jakie emocje wyzwalają piękne auta. Dlatego pomożemy Ci sprawić, że najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu będą inspirujące i jedyne w swoim rodzaju.

Retro Mobile to firma, którą założyliśmy z pasji do dawnej motoryzacji, starych samochodów oraz automobili. Chcemy dzielić się nią, dając innym możliwość niezwykłego doświadczenia jazdy samochodami przeszłości.

Dlatego świadczymy usługi związane z przewozami okolicznościowymi oraz z wypożyczaniem unikatowych aut na różne okazje. W naszej ofercie znajdują się samochody zabytkowe i stylizowane auta retro na wynajem.

Fascynacja pojazdami skonstruowanymi przed II Wojną Światową - zwłaszcza luksusowymi kabrioletami oraz pięknymi sportowymi wozami – sprawiła, że proponujemy wspaniałe kabriolety będące replikami kultowych, włoskich samochodów sportowych Alfa Romeo z przełomu lat 20. i 30. XX wieku. Te samochody to obecnie świadectwo wspaniałej, dawnej sztuki inżynierskiej oraz kunsztu pracy prawdziwych rzemieślników, które ponadczasowo zachwyca.

Jeśli szukasz oryginalnego samochodu na ślub, imprezę okolicznościową, czy firmową – w Retro Mobile spełnimy Twoje oczekiwania. Piękne i unikalne samochody, które przykuwają uwagę i zainteresowanie wszystkich wokół oraz pozwalają cofnąć się w czasie, doświadczając niezapomnianych wrażeń - to nasza specjalność.

Najwyższa jakość usług – przewyższająca oferowane na rynku standardy, niezawodność, dbałość o każdy szczegół, bogate doświadczenie zdobyte podczas obsługiwania wielu imprez okolicznościowych na terenie całej Polski doceniło wielu klientów i partnerów biznesowych.

Dotychczas mieliśmy przyjemność współpracować m.in.:

Jesteśmy dumni, że na stałe współpracujemy z tak renomowanymi firmami i obiektami jak: Pałac Borowa, Hotel Jasek oraz Pałac Wojanów, co jest potwierdzeniem jakości, kompleksowości oraz unikalności naszej oferty. Współpraca z najlepszymi w swojej branży i zaufanymi partnerami (patrz dział: Partnerzy) to cecha nas wyróżniająca, która pozwala świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, jakiego oczekujesz.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i przeżyj inspirujące chwile w stylu retro. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami i wybierz idealną dla Ciebie ofertę.

Skontaktuj się z nami już teraz.

Design i wykonanie: imagineda.pl - projektowanie stron www