Opinie naszych klientów

"Nasza decyzja o wynajęciu samochodu Alfa Romeo Spider okazała się strzałem w dziesiątkę. Był on piękną oprawą naszego ślubu. W rzeczywistości okazał się jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu. Pan który wiózł nas do ślubu był bardzo miły a droga z Poznania do Rydzyny była wielką przyjemnością."

Asia i Kuba


"Jak bardzo Młodzi są zadowoleni, część z Was już się dowiedziała wraz z ich osobistym podziękowaniem. Ja chciałabym dodać do niego swoje własne słowa uznania i podziękowania: za Wasze zaangażowanie, za współpracę, dzięki której udało nam się spełnić marzenia Oli i Sławka i wreszcie za współtworzenie w dniu ślubu i wesela tak przychylnej aury."

Agnieszka Ćwikła-Suszek
Konsultant Ślubny
Agencja AMP


"W imieniu Młodej Pary oraz swoim pragnę złożyć Wam ogromne podziękowanie za wspólpracę w organizacji ślubu i wesela Magdy i Nicka. To dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i atmosferze, jaką współtworzyliście, uśmiech gościł na twarzach Młodej Pary przez cały dzień."

Agnieszka Ćwikła-Suszek
Konsultant Ślubny
Agencja AMP


"W imieniu Martyny i Adama oraz swoim pragnę wyrazić ogromne podziękowanie dla Was za pełną zaangażowania, profesjonalną współpracę, dzięki której udało nam się stworzyć wokół Młodej Pary naprawdę wspaniałą i niecodzienną atmosferę."

Agnieszka Ćwikła-Suszek
Konsultant Ślubny
Agencja AMP


"Wszystkim Młodym Parom, które chcą uświetnić swoją uroczystość polecam wyjątkowe auta RETRO MOBILE. Są naprawdę warci swojej ceny, perfekcja w każdym calu. Kierowcy stylowo ubrani. GRATULUJE właścicielom pomysłu !!!"

Karol i Agata

Skontaktuj się z nami i wybierz idealną dla Ciebie ofertę.

Skontaktuj się z nami już teraz.

Design i wykonanie: imagineda.pl - projektowanie stron www