Rozpocznij nową drogę życia w wielkim stylu – wybierz idealne auto na ślub

Wyobraź sobie tłum gości ślubnych oczekujących w napięciu na Wasz przyjazd. Nagle pojawia się... Piękne i oryginalne auto w stylu retro, które wiezie Was na ekscytujące wydarzenie w Waszym życiu – Wasz ślub. Reakcja gości? Zaskoczenie. Zachwyt. I dające się słyszeć szepty „żałuję, że nie wpadliśmy na taki pomysł”. Wy nie będziecie. Wy wynajęliście stylowe auto z Retro Mobile.

Co możemy dla Was zrobić?

Jeśli szukasz auta do ślubu, które ma duszę i styl i które będzie wspaniałym dodatkiem do całej oprawy ślubnej – proponujemy Ci samochody ślubne na wynajem – jedyne w swoim rodzaju.

Do dyspozycji masz auta do samodzielnego prowadzenia i wynajem auta wraz z obsługą kierowcy:

  • Alfa Romeo Roadster
  • Alfa Romeo Majestic
  • Alfa Romeo Spider
  • Klasyczny Fiat 125 p
Jak bardzo Młodzi są zadowoleni, część z Was już się dowiedziała wraz z ich osobistym podziękowaniem. Ja chciałabym dodać do niego swoje własne słowa uznania i podziękowania: za Wasze zaangażowanie, za współpracę, dzięki której udało nam się spełnić marzenia Oli i Sławka i wreszcie za współtworzenie w dniu ślubu i wesela tak przychylnej aury.

Agnieszka

Dlaczego warto wynająć auta do ślubu z Retro Mobile?

Wyróżniają nas najwyższe standardy i wyjątkowa oferta. Wszystkie auta wynajmujemy w pakietach czasowych: 3-, 5-, 8-,12-godzinnych dopasowynych do Twoich potrzeb. Masz pewność, że u nas kierowca będzie ubrany stosownie do okazji - standardowo w klasyczny garnitur lub na Twoje życzenie – w elegancki frak. Auto otrzymasz do wyłącznej dyspozycji, dzięki czemu będziesz czuł się komfortowo z myślą, że możesz przedłużyć bezproblemowo czas wynajmu w razie potrzeby.

Tylko u nas w ramach usługi (niezależnie od wybranego pakietu) otrzymasz GRATIS:

  • Tablice ślubne z tradycyjnym napisem: Młoda Para lub napisami w stylu: „Droga do raju”, „Koniec Wolności”- tablica na przód, , „Ratunku” - tablica na tył.
  • Przystrojenie na auto ze sztucznych ozdób/kwiatów idealnie dobrane do stylu auta.
  • Rekwizyty dla Panny Młodej: stylowy wachlarz retro i koronkowa parasolka retro w kolorze białym i ecri, dzięki czemu będą pasować do sukni ślubnej.
  • Brak limitu km w ramach usługi wynajmu auta na ślub.

Za dodatkową opłatą otrzymasz również:

  • Tablice indywidualne na auto np. z imieniem Panny Młodej i Pana Młodego oraz datą ślubu.
  • Przystrojenie na auto z żywych kwiatów. Oszczędzisz czas i pieniądze, bo dzięki współpracy z wieloma firmami mamy specjalne rabaty i nie będziesz musiał tracić czasu na samodzielne przystrajanie auta.

Efekt?

Ślub jak z bajki. Magiczny klimat. Inspirujące chwile, które zapamiętasz na zawsze.

Skontaktuj się z nami i wybierz idealną dla Ciebie ofertę.

Skontaktuj się z nami już teraz.

Design i wykonanie: imagineda.pl - projektowanie stron www